Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9010023 Pendant lamp BREDA LED 30W 1480LM 3000K black NOVA LUCE

ID: 9010023

Достапност: На залиха
7.550,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9010023  Висечка светилка BREDA LED 30W 1480LM 3000K црна NOVA LUCE