Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9831050 Wall lamp NETUNE 6W 160Lm 3000K Nova Luce

ID: 9831050

Достапност: за 5-10 дена
3.250,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9831050 Зидна светилка NETUNE 6W 160Lm 3000K Nova Luce