Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9180761 Ceiling lamp RACCIO 30W 2100lm 3000K L84cm Nova Luce

ID: 9180761

Достапност: за 5-10 дена
20.500,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9180761 Плафонска светилка RACIO 30W 3100lm L84cm Nova Luce

Слични продукти