Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9180783 Pendant lamp Raccio 56W 4200Lm 3000K D85cm Nova Luce

ID: 9180783

Достапност: за 5-10 дена
35.580,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9180783  Висечка светилка RACIO 56W 4200lm 3000K D85cm Нова Луче