Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 70209 TREMOLO WALL LAMP DOUBLE FIX 8W LED CHROME

ID: 3570209

Достапност: На залиха
1.700,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

70209 ТРЕМОЛО ЗИДНА СВЕТИЛКА ДВОЈНО ФИКСИРАЊЕ 8W ЛЕД  ХРОМ