Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 61216 VEDMA PENDANT LAMP 6XE27 WHITE/LIGHT WOOD

ID: 3561216

Достапност: На залиха
4.400,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61216 ВЕДМА ВИСЕЧКА СВЕТИЛКА 6ХЕ27 БЕЛА/ДРВО