Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 49044 LENIS LED CEILING LAMP 18W 4000K BLACK

ID: 3549044

Достапност: На залиха
970,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

49044 ЛЕНИС ЛЕД ПЛАФОНСКА СВЕТИЛКА 18W 4000К ЦРНА