Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 49045 LENIS LED CEILING LAMP 24W 4000K BLACK

ID: 3549045

Достапност: На залиха
1.460,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

49045 ЛЕНИС ЛЕД ПЛАФОНСКА СВЕТИЛКА 24W 4000К ЦРНА