Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 49047 LENIS LED CEILING LAMP 12W 4000K BLACK

ID: 3549047

Достапност: На залиха
790,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

49047 ЛЕНИС ЛЕД ПЛАФОНСКА СВЕТИЛКА 12W 4000К ЦРНА КОЦКА