Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 70216 TREMOLO LED WALL LAMP 12W 4000K BLACK

ID: 3570216

Достапност: На залиха
1.690,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

70216 ТРЕМОЛО ЗИДНА СВЕТИЛКА 12W 4000К ЦРНА

Слични продукти