Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 49049 LENIS LED CEILING LAMP 24W BLACK

ID: 3549049

Достапност: На залиха
1.595,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

49049 ЛЕНИС ЛЕД ПЛАФОНСКА СВЕТИЛКА 24Њ 4000К ЦРНА КОЦКА