Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561214 VEDMA WALL LAMP 2XE27 WHITE/LIGHT WOOD

ID: 3561214

Достапност: На залиха
1.183,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61214 ВЕДМА ЅИДНА СВЕТИЛКА 2XЕ27 БЕЛА/ДРВО