Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3561213 VEDMA WALL LAMP WHITE/LIGHT WOOD

ID: 3561213

Достапност: На залиха
585,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

61213 ВЕДМА ЅИДНА СВЕТИЛКА 1XЕ27 БЕЛА/ДРВО