Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 8348700 Pendant lamp GIA 1xGU10 7W black

ID: 8348700

Достапност: На залиха
1.750,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

8348700 Висечка светилка ЏИА 1x GU10 7W crna

Слични продукти