Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 18404 Pendant light Gentis led 40W 4000K mat grey

ID: 3518404

Достапност: На залиха
8.400,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18404 Висечка светилка Гентис лед 40W 4000K мат сива