Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9988002 Pendant lamp BLINK 38W led 2600Lm 3000k NOVA LUCE

ID: 9988002

Достапност: На залиха
7.800,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9988002 Висечка светилка БЛИНК 38W Лед 2600LM 3000К инокс NOVA LUCE