Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9460972 Wall lamp INUS 1xGU10 black/coper NOVA LUCE

ID: 9460972

Достапност: На залиха
1.330,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9460972 Ѕидна светилка ИНУС 1xGU10 црно/бронза NOVA LUCE

Слични продукти