Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9460971 Wall lamp INUS 2xGU10 black/coper NOVA LUCE

ID: 9460971

Достапност: На залиха
2.990,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9460971 Ѕидна светилка ИНУС 2xGU10 црно/бронза NOVA LUCE

Слични продукти