Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7409604 Pendant lamp BRANDO 1xGU10 black NOVA LUCE

ID: 7409604

Достапност: На залиха
2.310,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

7409604 Висечка светилка БРАНДО 1xGU10 црна NOVA LUCE