Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7409603 Pendant lamp BRANDO 1xGU10 White NOVA LUCE

ID: 7409603

Достапност: На залиха
2.310,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

7409603 Висечка светилка БРАНДО 1xGU10 бела NOVA LUCE

Слични продукти