Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9184021 Pendant lamp ultratiin white 3W Led NOVA LUCE

ID: 9184021

Достапност: На залиха
2.080,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9184021 Висечка светилка ултра тенка бела 3W лед NOVA LUCE