Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9155811 Wall Lamp DABLIN 2xGU10 White NOVA LUCE

ID: 9155811

Достапност: На залиха
1.110,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9155811 Ѕидна светилка ДАБЛИН 2xGU10 бела NOVA LUCE