Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9155711 Wall lamp DABLIN 1xGU10 white NOVA LUCE

ID: 9155711

Достапност: На залиха
760,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9155711 Ѕидна светилка ДАБЛИН 1xGU10 бела NOVA LUCE