Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9155103 Ceiling lamp spot SALVA 4xGU10 black NOVA LUCE

ID: 9155103

Достапност: На залиха
2.650,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9155103 Таванска Светилка спот САЛВА 4xGU10 црна NOVA LUCE