Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9001491 CEILING LIght EBEN 24W 1380Lm 3000K Black NOVA LUCE

ID: 9001491

Достапност: На залиха
4.570,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9001491 Плафонска светилка ЕБЕН 24W 1380Lm 3000K црна NOVA LUCE