Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 7605189 Pendant light PAOLO 3xE27/12W NOVA LUCE

ID: 7605189

Достапност: На залиха
4.250,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

7605189 Висечка светилка ПАОЛО 3хЕ27 12W IP20 NOVA LUCE