Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 666001 Spot light TORE 1xGU10 Grey NOVA LUCE

ID: 666001

Достапност: На залиха
1.360,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

666001 Надградна светилка ТОРЕ 1х GU10 сива NOVA LUCE