Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 665002 SPOT Light Tore 3xGU10 White NOVA LUCE

ID: 665002

Достапност: На залиха
3.540,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

665002 Надградна светилка ТОРЕ 3xGU10 Бела NOVA LUCE