Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 665001 Spot Light Tore GU10 IP20 White

ID: 665001

Достапност: На залиха
1.360,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

665001 Надградна светилка спот ТОРЕ 1хGU10 бела IP 20  NOVA LUCE