Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 8801701

ID: 8801701 PETRA Black metal 1x E27 40W D25 Pendant lamp

Достапност: На залиха
1.320,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

8801701 PETRA црн метал1x E27 40W D25  Висечка светилка