Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564358

ID: 64358 RIBBON 5XG9/33W,SATIN COPPER/CHROME Pendant lamp

Достапност: На залиха
7.769,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

64358 РИББОН 5ЏГ9/33Њ,бакар висечка светилка