Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564376

ID: 64376 RIBBONET 5XG9/33W,CHROME/COFFEE Pendant lamp

Достапност: На залиха
7.125,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

64376 РИБОНЕТ 5ЏГ9/33Њ,ХРОМ КАФЕ  Висечка светилка