Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3532317

ID: 32317 NOIR LED/3W,3000K,WHITE WALL

Достапност: На залиха
1.881,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

32317 НОИР ЛЕД/3Њ,3000К,БЕЛО Зидна светилка