Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3528203

ID: 28203 ZARAGOZA 2XE27/35W,IP44,ANTRACITE WALL

Достапност: На залиха
963,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

28203 ЗАРАГОЗА 2ЏЕ27/35Њ,ИП44 АНТРАЦИТ Надворешна зидна светилка