Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3531400

ID: 31400 MONTERREY LED/6W,4000K IP44 BLACK WALL

Достапност: На залиха
1.806,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

31400 МОНТЕРЕЈ ЛЕД/6Њ,ИП44,4000К Црна надворешна зидна светилка