Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548614

ID: 48614 DOWNLIGHT GU10/50W,CHROME

Достапност: На залиха
120,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48614 ДАУНЛГТХ ГУ10/50Њ ХРОМ вградна светилка