Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548615

ID: 48615 DOWNLIGHT GU10/50W NICKEL SATIN

Достапност: На залиха
120,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48615 ДАУНЛИГХТ ГУ10/50Њ,НИКЕЛ вградна светилка