Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548616

ID: 48616 DOWNLIGHT GU10/50W MATT WHITE

Достапност: На залиха
100,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48616 ДАУНЛИГХТ Вградна светилка ГУ10/50Њ мат бело