Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3571021

ID: 71021 DOWNLIGHT GU10/50W ,IVORY

Достапност: На залиха
663,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

71021 ДАУНЛИГХТЕР Вградна светилка ГУ10/50Њ слонова коска