Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3545124

ID: 45124 CETARO 2XE27/60W,WHITE

Достапност: На залиха
2.178,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3545124 45124  CETARO 2XE27/60W,WHITE