Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546114

ID: подна светилка 4XG9/33W,FROST,CLEAR,CHROME

Достапност: На залиха
12.252,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3546114 46114 подна светилка 4XG9/33W,FROST,CLEAR,CHROME