Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3564039

ID: Delphi 6xG4/20W,Cgrome таванска светилка

Достапност: На залиха
4.560,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3564039 64039 Delphi 6xG4/20W,Cgrome таванска светилка