Код на продуктот: 3575221

ID: сијалица G9 2.5 W SPLOTLIGHT 3000K

Достапност: На залиха
189,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3575221 7205/243    сијалица  G9 2.5 W SPLOTLIGHT 3000K