Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3571051

ID: DOWNLIGHT GU10/50W

Достапност: На залиха
485,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

3571051 71051 DOWNLIGHT GU10/50W