Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3548608

ID: 48608 ALUX 1xGU10/max 50W WHITE Ceiling

Достапност: На залиха
668,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

48608 АЛУКС 1хГУ10/Макс 50W бели таванска светилка