Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546309

ID: 46309 TRIER 1хЕ27/40W,Matt white Pendant

Достапност: На залиха
2.210,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46309 ТРИЕР 1хЕ27/40Њ,Matt white висечка светилка