Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601883

ID: 1883 LED BULB E27 A70 18W 1750LM 175-265V 2700K

Достапност: На залиха
136,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360