Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601837

ID: 1837 LED BULB E27 A65 15W 1320LM 175-256V 2700K

Достапност: На залиха
109,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1837  ЛЕД СИЈАЛИЦА Е27 А65 15W 1320LM 175-256V 2700K