Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601833

ID: 1833 LED BULB E27 A65 12W 1055LM 175-265V 2700K

Достапност: На залиха
84,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1833  ЛЕД СИЈАЛИЦА Е27 А65 12W 1055LM 175-256V 2700K

Слични продукти