Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601828

ID: 1828 LED BULB E27 A60 10W 806LM 175-265V 4500K

Достапност: На залиха
54,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1828 ЛЕД СИЈАЛИЦА Е27 А60 10W 806LM 175-265V 4500K

Слични продукти